czwartek, 13 czerwca

Gra przygodowa „Stray”, która pozwala graczom wcielić się w rudego kota, jest już dostępna do pobrania na komputery Mac.

Choć gra została wydana po raz pierwszy w 2022 roku, do dziś była dostępna wyłącznie na komputery z systemem Windows oraz konsole PlayStation i Xbox.

Stray to ukazana z perspektywy trzeciej osoby gra o kocich przygodach, której akcja osadzona została pośród zalanych neonowym blaskiem uliczek i podejrzanych zakątków zrujnowanego cybermiasta. Przechadzaj się własnymi ścieżkami, staw czoła nieznanym zagrożeniom i odkryj tajemnice tego nieprzyjaznego miejsca zamieszkałego wyłącznie przez roboty i groźne stworzenia.

Gra jest oparta na platformie, więc gracze będą musieli wspinać się po różnych przeszkodach i wchodzić w interakcję z otoczeniem, aby otworzyć nowe ścieżki.

Ponieważ głównym bohaterem jest kot, gracze mogą się skradać, spać, miauczeć do robotów i nie tylko. Stray jest dostępny wyłącznie na komputery Mac z Apple silicon i wykorzystuje technologię Metal Upscaling w celu zwiększenia wydajności grafiki i uzyskania wysokiej jakości obrazu.

Grę Stray można pobrać z Mac App Store za 125 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx