czwartek, 25 lipca

Postapokaliptyczna gra akcji Death Stranding jest od dziś oficjalnie dostępna na iPhone’a, iPada i komputery Mac wyposażone w procesor serii M.

Wydana wcześniej na PlayStation 5 (2021) i PC (2022) wersja na komputery Mac została ogłoszona przez legendarnego twórcę gier Hideo Kojimę na WWDC 2023, aby zaprezentować potencjalną wydajność procesora Apple silicon w grach. Następnie Apple zaprezentował wersję na iPhone’a 15 Pro podczas wrześniowej konferencji „Wonderlust”.

Gracze wcielają się w Sama Bridgesa (w tej roli Norman Reedus ze słynnego The Walking Dead) jako kuriera, którego zadaniem jest dostarczanie zaopatrzenia do izolowanych kolonii i ponowne łączenie ich za pośrednictwem sieci bezprzewodowej po kataklizmie zwanym Wdarciem Śmierci. Na nieszczęście dla wszystkich wydarzenie to otworzyło drzwi pomiędzy wymiarami żywych i umarłych, prowadząc do groteskowych stworzeń z zaświatów wędrujących po zniszczonym i opuszczonym świecie.

Death Stranding Director’s Cut jest obecnie dostępna w App Store w cenie 99,99 złotych. Należy pamiętać, że jest to zakup uniwersalny, zapewniający graczom wersję na ‌iPhone’a 15 Pro‌, iPadOS i macOS w ramach jednego zakupu, a także obsługę synchronizacji postępów na różnych urządzeniach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx