poniedziałek, 4 marca

Apple sprzedał już w Stanach Zjednoczonych ponad 200 000 urządzeń Vision Pro. Firma zaczęła przyjmować zamówienia w przedsprzedaży na Vision Pro od 19 stycznia, więc dane pochodzą praktycznie z 10 dni.

W ubiegły poniedziałek analityk Apple, Ming-Chi Kuo, stwierdził, że Apple sprzedał szacunkowo od 160 000 do 180 000 urządzeń Vision Pro podczas weekendu przedsprzedażowego urządzenia, więc od tego czasu sprzedaż mogła nieco spaść.

Zestawy Vision Pro z dostawą w dniu premiery zostały wyprzedane w ciągu kilku godzin od uruchomienia przedsprzedaży, a wkrótce potem pojawiła się możliwość odbioru w sklepie, nic więc dziwnego, że zainteresowanie zestawami zaczęło nieco spadać po początkowym natłoku zamówień.

Kuo ostrzegł, że popyt na Vision Pro może szybko spaść ze względu na niszowy rynek tego urządzenia. Zestaw kosztuje w Stanach Zjednoczonych 3500 dolarów, co stawia go poza zasięgiem wielu konsumentów. Plotki sugerują, że Apple jest przygotowane na ograniczoną sprzedaż, zarówno ze względu na wysoką cenę Vision Pro, jak i trudności w jego produkcji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx