poniedziałek, 20 maja

Nowa, popularna gra RPG Baldur’s Gate 3 jest już dostępna na komputery Mac. Grę można pobrać za pośrednictwem platformy Steam i można w nią grać na komputerach Mac z procesorem Apple silicon.

Minimalne wymagania gry to procesor M1 i 8 GB RAM, ale rekomendowane wymagania sugerują czip M1 Pro lub lepszy i co najmniej 16 GB RAM. Dzięki czipowi ‌M1‌ grę można uruchomić na niskich i średnich ustawieniach, ale zalecane wymagania obsługują ustawienia wysokie i ultra.

Baldur’s Gate 3 została pierwotnie wydana na system Windows w sierpniu i jest trzecią grą z serii Baldur’s Gate. Gracze mogą wybrać jedną z sześciu gotowych postaci lub stworzyć niestandardową postać do gry. Gra osadzona jest w uniwersum Dungeons & Dragons i wykorzystuje system walki turowej.

Wybieraj spośród 12 klas i 11 ras wprost z podręcznika gracza D&D i stwórz awatara lub graj jako postać fabularna z własną historią. Możesz też zmierzyć się ze swoim wewnętrznym zepsuciem jako Mroczna Żądza, w pełni konfigurowalny bohater z własną, unikalną mechaniką i historią. Niezależnie od tego, kim zdecydujesz się być, przeżywaj przygody, zdobywaj łupy, walcz i romansuj w Zapomnianych Krainach i poza nimi. Zbierz drużynę. Przeżyj przygodę online w maksymalnie czteroosobowej drużynie.

Baldur’s Gate 3 zebrała niemal same „przytłaczająco pozytywne” recenzje. Można ją kupić na platformie Steam za 249 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx