wtorek, 28 marca

airpods

W ramach wciąż trwającej konferencji, Apple ogłosił nowe, w pełni bezprzewodowe słuchawki AirPods, które działać będą z iPhone’em 7. AirPods są niezależnymi osobnymi dousznymi słuchawkami, które poprzez czujniki w pałąkach wiedzą, kiedy rzeczywiście są wewnątrz ucha.

EarPods automatycznie przełączają się pomiędzy wyjściem telefonu iPhone i Apple Watch, więc nie ma problemu aby słuchać muzyki na wszystkich urządzeniach.

Słuchawki ładują się w dedykowanej im osobnej stacji ładowania, dostarczając 5 godzinny czas pracy baterii. EarPods posiadają własną baterię zapewniającą działanie do 24 godzin. Apple zaprojektował specjalny układ W1 do zarządzania EarPods. To dzięki niemu łączność bezprzewodowa jest stabilna i szybka, a połączenia niezawodne i wolne od zakłóceń. Czip W1 znakomicie zarządza też wydajnością baterii, pozwalając na słuchanie muzyki przez 5 godzin bez doładowywania.

zrzut-ekranu-2016-09-07-o-22-29-29

Apple dodaje również, że wystarczy zaledwie kwadrans w etui aby móc słuchać muzyki przez 3 godziny słuchania. A żeby sprawdzić poziom naładowania baterii, po prostu wystarczy zbliżyć AirPods do iPhone’a.

Nowe AirPods wyglądają podobnie jak EarPods, ale bez kabla łączącego. AirPods trafią do sprzedaży pod koniec października a ich cena będzie wynosić 799 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx