środa, 27 października

apple-watch-nike

Podczas dzisiejszej konferencji Apple i Nike ogłosili dziś specjalną edycję Apple Watch o nazwie Apple Watch Nike+ Edition. Aluminiowy zegarek wyposażony będzie w specjalny perforowany gumowy pasek i dodatkowe tarcze zegarka. Zegarek ma na celu dostarczyć „najlepsze wrażenia dla biegaczy”.

Nike+ Edition wyposażony będzie w kilka dodatkowych funkcji ułatwiających użycie ich w trakcie biegania w tym łatwe uruchomienie startu biegu poprzez skrót na tarczy zegarka i poprzez Siri. Interfejs zegarka dla biegaczy ma uproszczony interfejs, aby uniknąć rozproszenia i pokazuje tylko tempo i dystans.

Jak każdy z modeli Apple Watch Series 2, Apple Watch Nike+ ma wbudowany GPS, więc łatwo można wybrać najlepszą trasę i zmierzyć tempo oraz przebytą odległość nawet bez iPhone’a. Na wyświetlaczu Apple bez trudu odczyta się dane treningowe, nawet w rażącym słońcu. Apple Watch Nike+ jest wodoodporny do głębokości 50 metrów.

apple-watch-nike1-kolory

Zegarek posiada również integrację z Nike + Run Club, który sugeruje kiedy pobiegać w oparciu o pogodę, znajomych i dni tygodnia. Zawiera ona również nową funkcję „Just Do It Sundays” zapraszającą innych do wspólnego biegania.

Apple Watch Nike+ Edition pojawi się w czterech kolorach pasków w odcieniach czerni i szarości i będzie kosztować 1999 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x