poniedziałek, 27 maja

Film przedstawiający rzekomo Apple Pencil trzeciej generacji został udostępnione na Twitterze, pokazując jego błyszczące wykończenie czyli dokładnie to co mówiły poprzednie plotki.

Krótki film konta na Twitterze @ileakeer, zauważony przez 9to5Mac, pokazuje Apple Pencil z błyszczącym wykończeniem, podobnie jak model pierwszej generacji, ale z płaską krawędzią, która została dodana do drugiej generacji w celu ładowania magnetycznego. Wygląd jest zbliżony do wcześniejszych zdjęć sugerujących, że Apple powraca do błyszczącego wykończenia ‌Apple Pencil‌.

Nie jest jasne, jakie nowe funkcje pojawią się w nowym Apple Pencil, ale aktualizacja może być bardziej skoncentrowana na elementach wewnętrznych akcesorium niż na jakichkolwiek znaczących zmianach w wyglądzie zewnętrznym. Niemniej jednak można założyć, że jakaś dodatkowa funkcjonalność że w stosunku do obecnego modelu zostanie dodana i uzasadni nową iterację urządzenia.

Wyciekający film to kolejna wskazówka, że premiera ‌Apple Pencil‌ trzeciej generacji jest nieuchronna i prawdopodobnie zostanie ogłoszona podczas zbliżającej się konferencji Apple „Spring Loaded” w przyszłym tygodniu wraz z nowymi modelami iPada Pro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx