niedziela, 26 maja

Zgodnie z wcześniejszym przeciekiem Siri, Apple oficjalnie ogłosił swoją wiosenną konferencję, która odbędzie się we wtorek, 20 kwietnia o godzinie 19:00 czasu polskiego. Konferencja będzie miała tytuł „Spring Loaded” i odbędzie się w Steve Jobs Theatre na kampusie Apple Park w Cupertino w Kalifornii.

Podobnie jak w przypadku wszystkich konferencji Apple w 2020 roku, zbliżające się wydarzenie będzie spotkaniem wyłącznie cyfrowym, bez przedstawicieli mediów zaproszonych osobiście w związku z trwającym kryzysem koronawirusa.

Podczas kwietniowej konferencji Apple zaprezentuje pierwsze nowe produkty 2021 roku, a na horyzoncie jest ich całkiem sporo. Zaktualizowane modele iPada Pro, nowy, tańszy iPad, nowy iPad mini, odświeżone komputery iMac i długo oczekiwane AirTags to produkty, które Apple może potencjalnie wprowadzić już teraz.

Apple planuje transmitować wydarzenie ‌na żywo w swojej witrynie internetowej i w aplikacji ‌Apple TV‌. Ci, którym nie uda się oglądać konferencji na żywo będą mogli dowiedzieć się o wszystkich zaprezentowanych nowościach na naszej stronie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Artur
Artur
3 lat temu

Czekam na nowe iPady ❤️

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx