piątek, 12 kwietnia

Właściciele zegarków i opasek OPPO mogą teraz używać tych urządzeń z iPhonem, dzięki wypuszczonej niedawno aplikacji OPPO HeyTap Health, która trafiła do App Store.

Aplikacja HeyTap pozwala użytkownikom OPPO zbierać i analizować dane dotyczące kondycji zebrane przez urządzenia naręczne. Użytkownicy mogą personalizować tarcze zegarka, dostosowywać ustawienia treningu i zdrowia oraz synchronizować dane śledzenia z aplikacją Zdrowie.

Ponadto aplikacja śledzi dane o saturacji z opaski, a użytkownicy mogą śledzić swoje cele dotyczące jakości snu, tętna i dziennej aktywności. Obsługa powiadomień iOS jest również uwzględniona, więc użytkownicy OPPO mogą otrzymywać powiadomienia z iPhone’a na nadgarstek.

OPPO wypuścił swój zegarek w zeszłym roku, a zegarek i opaska zostały od tego czasu udostępnione na wielu rynkach na całym świecie w tym w Polsce. W Polce zegarek został bardzo dobrze przyjęty i zyskał spore grono zwolenników, choć w niektórych kręgach wyśmiewano go z powodu łudzącego podobieństwa do Apple Watch.

Aplikację OPPO HeyTap można pobrać bezpłatnie z ‌App Store.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx