poniedziałek, 27 czerwca

„Billie Eilish: świat lekko zamglony” stał się dotychczas największym hitem Apple TV+ wśród młodzieży i według Deadline przyciągnął rekordową liczbę nowych abonentów usługi.

Apple nie ujawnia liczby abonentów ani danych dotyczących oglądalności ‌Apple TV+ ‌, ale według źródeł branżowych rozmawiających z Deadline, dokument przyciągnął do usługi rekordowe 33 procent nowych widzów. Od czasu premiery filmu w czwartek, 25 lutego, młoda publiczność podobno napędzała dynamikę nowych abonentów, a połowa widzów filmu pochodziła spoza Stanów Zjednoczonych.

Dokument jest opisywany jako „prawdziwa historia o dojrzewaniu”, śledząca drogę młodej piosenkarki i autorki tekstów do sławy. Oferuje intymne spojrzenie na jej podróż jako siedemnastolatki, poruszającej się w trasie, na scenie i w domu z rodziną, kiedy pisze, nagrywa i wydaje swój pierwszy album.

Apple zapłacił 25 milionów dolarów za film dokumentalny wyreżyserowany przez R.J. Cutlera w grudniu 2019 roku, walcząc z innymi serwisami streamingowymi o prawa do wyłączności. Rekordowy wzrost liczby subskrybentów i zdobycie młodych widzów wskazuje, że posunięcie to się opłaciło.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx