piątek, 1 marca

Apple udostępnił dziś zwiastun nadchodzącego filmu dokumentalnego „Billie Eilish: Świat lekko zamglony”, który ma się ukazać w Apple TV+ oraz w kinach w lutym 2021 roku.

Apple zapłacił 25 milionów dolarów za prawa do tego filmu dokumentalnego, który śledzi życie 18-letniej piosenkarki i autorki tekstów po premierze jej debiutanckiego albumu w marcu 2019 roku. Dokument jest opisywany jako „prawdziwa historia o dojrzewaniu”, która da „głębokie, intymne spojrzenie” na jej drogę do sławy.

Film dokumentalny przybliżający fenomen Billie Eilish. Wielokrotnie nagradzany filmowiec R.J. Cutler towarzyszy nastolatce w trasie, na scenie i w rodzinnym domu podczas pracy nad debiutanckim albumem, który zmieni jej życie.

Album Eilish „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” przyniósł jej wiele rozgłosu jak i sławy. Podczas gali MTV Video Music Awards 2019 odebrała trzy nagrody, zwyciężając w kategoriach: najlepszy debiut, najlepszy nowy artysta w serii Push oraz najlepszy montaż (za wideoklip do „Bad Guy”). W 2020 odebrała pięć statuetek Grammy, stając się pierwszą w dziejach piosenkarką, która otrzymała nagrody w ciągu jednego roku w najważniejszych kategoriach tj. piosenka roku, album roku, debiut, album wokalny pop i nagranie roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx