wtorek, 25 stycznia

Elevation Stand

Firma ElevationLab uruchomiła wczoraj nowy projekt w serwisie Kickstarter o nazwie Elevation Stand czyli jak wskazuje nazwa, aluminiową podstawkę przeznaczoną pod wyświetlacze komputerów iMac i monitory Apple. Mający na celu poprawę postawy, Elevation Stand jest frezowany z jednego kawałka aluminium, aby idealnie dopasować się do wyglądu stopki iMac’a i monitorów Apple.


Według ElevationLab, Elevation Stand jest małą podstawką o minimalistycznym designie, w którym ukryć można dodatkowo takie drobiazgi jak dyski twarde, huby USB, kable i wiele innych. Podnosi monitor o 68mm, zachęcając użytkowników do utrzymywania prostszego kręgosłupa i lepszej postawy podczas pracy przy komputerze.
74667faac9567ba264be5159dc579292_large

ElevationLab znana jest już z wcześniejszego projektu Elevation Dock, aluminiowego docka dla iPhone’a, który zebrał w fazie projektu ponad 1,4 miliona dolarów i jest już dostępny w regularnej sprzedaży.

Podstawkę Elevation Stand można już wstępnie zamówić wspierając projekt kwotą 59 dolarów. Oczekuje się, że wszystkie produkty będą wysyłane od września 2014 roku i jest ku temu ogromna szansa ponieważ projekt przez jeden dzień zebrał już dwukrotną kwotę potrzebną do jego rozpoczęcia.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x