czwartek, 28 września

lynkblack

Opublikowana dziś notatka inwestorska Christophera Caso, analityka Susquehanna Financial Group, przypomina poprzedni raport analityków o iWatch mówiący o tym, że Apple chce wprowadzić swój zegarek z dwoma różnymi rozmiarami ekranu w czwartym kwartale 2014 roku.

Caso mówi, że Apple ma w swoich celach produkcje 5-6 milionów sztuk, ale uważa, że iWatch „zasadniczo zastąpi iPoda w części linii produktów Apple” i będzie następstwem spadającej sprzedaży iPoda. Notatka mówi, że nie oczekuje się w tym roku aktualizacji żadnego z nich.

Dyrektor generalny Apple Tim Cook powiedział na początku tego roku, że iPod „jest biznesem schyłkowym”, a ich sprzedaż spadła poniżej 5 miliardów dolarów w 2013 roku ze swojej szczytowej formy sprzedaży w 2008 roku na poziomie ponad 8 miliardów dolarów. Linia produktowa iPodów nie otrzymała znaczącej aktualizacji od jesieni 2012 roku, poza drobnymi zmianami koloru dopasowującymi je do reszty urządzeń przenośnych Apple. IPod classic nie został zaktualizowany od kilku lat.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx