sobota, 20 lipca

Według Marka Gurmana z Bloomberga dostawcy Apple rozpoczną w maju produkcję dwóch nowych modeli AirPods czwartej generacji. Biorąc pod uwagę ramy czasowe produkcji, spodziewa się, że słuchawki zostaną wypuszczone we wrześniu lub październiku.

Gurman spodziewa się, że oba modele AirPods czwartej generacji będą miały nowy wygląd, lepsze dopasowanie, lepszą jakość dźwięku i zaktualizowane etui ładujące z portem USB-C. Wyższy model będzie także wyposażony w aktywną redukcję szumów i głośnik w etui ładującym, który będzie odtwarzał dźwięk umożliwiający śledzenie lokalizacji przez funkcję Znajdź.

Apple planuje zakończyć produkcję słuchawek AirPods drugiej i trzeciej generacji po wprowadzeniu na rynek dwóch modeli czwartej generacji, informował wcześniej Gurman.

Gurman nie spodziewa się, że nowe AirPods Pro zostaną wprowadzone na rynek wcześniej jak w przyszłym roku, ale powiedział, że obecne modele otrzymają nowy tryb aparatu słuchowego w systemie iOS 18. Dodał, że Apple pracuje również nad funkcją testu słuchu dla AirPods.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx