czwartek, 11 kwietnia

Apple udostępnił w Internecie sklep z aplikacjami VisionOS App Store, dzięki czemu użytkownicy i potencjalni zainteresowani Vision Pro mogą sprawdzić, jakie aplikacje są dostępne dla tego urządzenia.

Aplikacje dla Vision Pro można przeglądać, odwiedzając stronę internetową Apple Vision Pro App Store. Apple ma dedykowane sekcje dla aplikacji i gier, a także oddzielną kartę dla gier Apple Arcade, z których można korzystać na Vision Pro.

Aplikacje są podzielone na te same kategorie, które są dostępne w Vision Pro, np. Co nowego, Najpopularniejsze w tym tygodniu, Gry na iPhone’a i iPada dla Vision Pro oraz Nie przegap. Aplikacje można także przeglądać według typu, a Apple je porządkuje na opcje takie jak Pogoda, Użyteczność, Rozrywka, Sport, Produktywność i inne.

Opcja przeglądania dostępnych aplikacji dla Vision Pro zapewnia osobom nieposiadającym zestawu centralną lokalizację, w której mogą sprawdzić dostępne oprogramowanie przed podjęciem decyzji o zakupie. W związku z tym, że urządzenie nie jest jeszcze dostępne nigdzie poza Stanami Zjednoczonymi nie było łatwego sposobu aby przejrzeć sobie aplikacje jakie już się pojawiły na to urządzenie. A jeśli ktoś chce w jakiś sposób stać się jego posiadaczem to na pewno taka wiedza będzie dla niego pożyteczna.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx