środa, 24 lipca

Według Marka Gurmana z Bloomberga, Apple planuje wypuścić jesienią drugą generację słuchawek AirPods Pro, które według plotek mają nowy wygląd, lepszą jakość dźwięku i możliwie również nowe funkcje badające zdrowie.

W swoim najnowszym biuletynie Power On Gurman pisze, że możemy wyczekiwać nowych słuchawek AirPods Pro jesienią. Możliwe są również odświeżone AirPods Max z nowymi kolorami.

AirPods Pro nie były odświeżone od czasu ich premiery w 2019 roku, a wiele plotek sugeruje, że zostaną wprowadzone na rynek w tym roku. Twierdzenie Gurmana o jesiennej premierze jest zgodne z informacjami udostępnionymi wcześniej przez analityka Apple Ming-Chi Kuo, który informował, że premiera nastąpi w drugiej połowie roku. Nowe AirPods Pro mogą mieć bardziej kompaktową konstrukcję pozbawioną trzonka w połączeniu z nową obudową ładującą i bezstratną obsługą dźwięku w nowym protokole.

Jeśli chodzi o AirPods Max, nie oczekuje się, że Apple pracuje nad modelem słuchawek dousznych drugiej generacji, które został wprowadzone na rynek w grudniu 2020 roku. Zamiast tego, uważa się, że Apple pracuje nad nowymi opcjami kolorystycznymi tych słuchawek. Dzisiaj Gurman powiedział, że wciąż trwają prace nad nowymi kolorami, ale powstrzymał się od przedstawienia harmonogramu, kiedy mogą zostać wprowadzone na rynek.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx