wtorek, 18 czerwca

Druga wersja beta iOS 15.2 dodaje przełącznik trybu makro w iPhonie 13 Pro i iPhonie 13 Pro Max bezpośrednio z poziomu aplikacji Aparat, gdy automatyczne makro jest wyłączone w Ustawieniach.

Tym samym użytkownicy mogą ręcznie wyłączyć lub włączyć tryb makro w zależności od potrzeb bezpośrednio z aplikacji Aparat.

Nowa funkcja objawia się ikoną kwiatka w lewym dolnym rogu ekranu, gdy obiektyw aparatu znajduje się wystarczająco blisko obiektu, aby uruchomić tryb makro. Użytkownicy mogą następnie dotknąć ikony kwiatka, aby wyłączyć i ponownie włączyć tryb makro.

Aby móc korzystać z opcji nowego przełącznika, użytkownik musi przejść do Ustawień, przejść do Aparatu i wyłączyć automatyczne makro. Następnie, gdy znajduje się wystarczająco blisko obiektu, przełącznik pojawi się automatycznie.

Domyślnie iPhone 13 Pro automatycznie przełącza się w tryb makro, gdy znajduje się wystarczająco blisko obiektu, co oznacza, że tryb makro czasami włącza się w niepożądanych okolicznościach. Nowy przełącznik jest znaczącym ulepszeniem w stosunku do obecnej implementacji w iOS 15.1, w której użytkownicy muszą przejść do aplikacji Ustawienia, aby całkowicie wyłączyć tryb makro, jeśli chcą go tymczasowo wyłączyć.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx