środa, 17 kwietnia

W zeszłym tygodniu na aukcję eBay trafił zmodyfikowany iPhone X z portem USB-C, który został opisany jako „pierwszy na świecie iPhone USB-C”. W zakończonej niedawno licytacji jego cena osiągnęła niebagatelną kwotę 86 001 dolarów.

iPhone został zmodyfikowany przez Kena Pillonela, studenta robotyki, który udostępnił film wyjaśniający, jak to zrobił. Od czasu opublikowania filmu 1 listopada zebrał on ponad 600 000 wyświetleń i było szeroko omawiane w mediach społecznościowych. W aukcji eBay, która trwała 10 dni, w sumie było 116 ofert i 6 wycofanych ofert. Jedna wcześniejsza oferta przekroczyła nawet 99 000 $

Od iPada po Maca Apple wykorzystuje porty USB-C do ładowania, przesyłania danych i nie tylko. Firma bezlitośnie trzyma się swojego zastrzeżonego złącza Lightning w iPhonie i napływające raporty sugerują, że w najbliższym czasie to się nie zmieni.

iPhone X to model 64 GB, a zwycięski oferent otrzyma ten telefon w oryginalnym pudełku, ale bez żadnych akcesoriów. Jako bonus zwycięzca otrzyma również 30-minutową rozmowę telefoniczną z Pillonelem, jeśli będzie miał jakiekolwiek pytania dotyczące tego, jak narodził się pierwszy na świecie iPhone ze złączem USB-C.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx