sobota, 24 lutego

Dostępność modeli iPhone 14 Pro w sklepie internetowym Apple zaczyna się poprawiać w miarę zbliżania się Świąt, co jest znakiem, że firma prawdopodobnie w dużej mierze nadrobiła popyt po problemach produkcyjnych.

Jeszcze miesiąc temu dostępność zarówno iPhone’a 14 Pro jak i iPhone’a 14 Pro Max w sklepie internetowym Apple wynosiła od trzech do czterech tygodni. Apple ostrzegał, że zakłócenia produkcji w Chinach wpłyną na dostawy i powiedział, że robi wszystko, co możliwe, aby poprawić czas dostaw.

W miarę zbliżania się Świąt oba modele mają w sklepie internetowym Apple lepsze szacowane czasy wysyłki. W określonych konfiguracjach dostawa iPhone’a 14 Pro‌ i iPhone’a 14 Pro‌ Max może odbyć się w ciągu zaledwie jednego do dwóch tygodni. Zgodnie z obecnymi szacunkami jest mało prawdopodobne, aby klienci, którzy chcą podarować iPhone’a 14 Pro, otrzymali iPhone’a przed Bożym Narodzeniem.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dulba
Dulba
1 rok temu

Może być nawet w cenie z zeszłego roku a i tak przez tą przepaskudną dynamic island zostanę przy 13 pro max, który jest dużo przyjemniejszy dla oka patrząc na ekran i w niczym nie ustępuje 14 pro max.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx