poniedziałek, 27 maja

Według użytkownika Twittera ShrimpApplePro, który trafnie przewidział już wiele planów związanych z urządzeniami Apple, firma planuje wypuścić swoją aplikację telewizyjną na smartfony z systemem Androidem.

Apple podobno testuje już aplikację wewnętrznie i planuje ją wydać wkrótce, ale nie podano żadnych konkretnych ram czasowych.

Dzięki aplikacji Apple TV użytkownicy smartfonów z systemem Android mieliby wygodniejszy sposób na dostęp do usługi przesyłania strumieniowego Apple TV+, zamiast korzystać z obsługi przez stronę internetową tv.apple.com. W ekosystemie Androida aplikacja jest obecnie ograniczona do urządzeń do przesyłania strumieniowego z systemem operacyjnym Android TV, w tym Chromecasta z Google TV.

Inne urządzenia zewnętrzne posiadające już aplikację Apple TV to PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, Roku i Amazon Fire TV, wybrane telewizory smart-TV firm LG, Samsung, Sony i Vizio. Aplikacji można używać do przesyłania strumieniowego Apple TV+, kupowania lub wypożyczania programów telewizyjnych i filmów z iTunes Store i nie tylko.

Dostępność aplikacji Apple TV na smartfonach z systemem Android może pomóc w zwiększeniu oglądalności Apple TV+ i zwiększeniu przychodów z usług Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx