sobota, 20 kwietnia

Dostawcy Apple są już podobno przygotowani do produkcji i wysyłki 14-calowych i 16-calowych MacBooków Pro nowej generacji, które mają być wyposażone w układy M2 Pro i ‌M2‌ Max.

Według DigiTimes dostawcy w łańcuchu dostaw Maca przygotowują się do wysyłki nadchodzących MacBooków Pro, spowalniając produkcję istniejących komputerów Mac. DigiTimes zauważa, że dostawcy Apple podobnie zmniejszają produkcję AirPods Pro pierwszej generacji po ogłoszeniu w zeszłym tygodniu drugiej generacji.

Oczekuje się, że Apple zaktualizuje swoje 14-calowe i 16-calowe MacBooki Pro o nieogłoszone jeszcze chipy ‌M2‌ Pro i ‌M2‌ Max w najbliższej przyszłości. Mark Gurman z Bloomberga poinformował, że Apple planuje w przyszłym miesiącu kolejną konferencję, która będzie koncentrować się na komputerach Mac i iPadach. Gurman powiedział, że prace nad zaktualizowanymi urządzeniami są w toku i mogą pojawić się już jesienią tego roku.

Oczekuje się, że nowe 14-calowe i 16-calowe modele zachowają ten sam wygląd, co modele ogłoszone w październiku 2021 roku, ale z dodatkową wydajnością i energooszczędnością chipów ‌M2‌ Pro i ‌M2‌ Max. Oczekuje się, że chipy będą oparte na procesie 5 nm i prawdopodobnie będą miały większą liczbę rdzeni GPU i pamięci RAM w porównaniu do ich odpowiedników M1.

Oprócz zaktualizowanych MacBooków Pro, Apple może również planować ogłosić podczas kolej konferencji zaktualizowanego Maca mini z „układem „M2”, nowe modele iPada Pro i potencjalnie Maca Pro z Apple Silicon.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx