środa, 24 lipca
Jak informuje Apple, wszystkie modele telefonów iPhone 14 i iPhone 14 Pro, które trafią do klientów od tego piątku, będą miały od razu dostępną aktualizację oprogramowania z poprawkami błędów.

„Ta aktualizacja zawiera poprawki błędów dla iPhone’a i rozwiązuje problem, który może powodować, że niektóre zdjęcia będą wyglądać na rozmazane podczas powiększania w orientacji poziomej na iPhonie 14 Pro Max” – czytamy w opisie Apple do aktualizacji, udostępnionym przez @AppleSWUpdates.
Aktualizacja będzie dostępna dla wszystkich modeli iPhone’a 14, które pojawią się w ten piątek i po prostu przedstawia ostateczną wersję iOS 16 z numerem kompilacji 20A362, która została wydana na początku tego tygodnia dla innych modeli iPhone’a. Początkowa partia modeli iPhone 14 firmy Apple jest dostarczana z wcześniejszą kompilacją iOS 16, dlatego aktualizacja będzie dostępna natychmiast.
Wygląda na to, że Apple również wypuścił tę aktualizację dla iPhone’a 14 Plus, ale to urządzenie pojawi się dopiero 7 października. Możliwe, że nowsza aktualizacja iOS 16 będzie dostępna do czasu premiery iPhone’a 14 Plus.
Apple udostępnił iOS 16 w poniedziałek po kilkumiesięcznych beta testach. Najważniejsze nowe funkcje w nim zawarte obejmują konfigurowalny ekran blokady, możliwość tymczasowej edycji lub cofnięcia wiadomości iMessages, ulepszenia trybów skupienia i wiele innych. Darmowa aktualizacja oprogramowania jest kompatybilna z iPhonem 8 i nowszymi.
Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx