piątek, 8 grudnia

DockPhone

DockPhone, to nowo wydana aplikacja na komputery Mac, rozwiązująca problem wielu użytkowników OS X Yosemite jakiego doświadczają od momentu wprowadzenia w nim możliwości wykonywania połączeń z komputera. Aby je wykonać, musimy wejść do aplikacji FaceTime lub Kontakty i dopiero stamtąd wyszukać osobę do której chcemy zadzwonić. Niby nic, ale jednak. Z aplikacją DockPhone, użytkownicy mogą teraz wyszukać kontakt lub bezpośrednio wprowadzić numer w aplikacji, z całkowitym pominięciem konieczności otwierania FaceTime.

DockPhone pozwala użytkownikom na łatwe wprowadzenie nazwy lub numeru telefonu kontaktu, aby móc rozpocząć rozmowę telefoniczną. Aplikacja współdziała w tle z FaceTime w celu połączenia się z telefonu iPhone, aby wreszcie uzyskać połączenie do osoby, której numer został wybrany. Podobnie jak w przypadku wykonywania normalnych rozmów telefonicznych na komputerze Mac, użytkownicy nadal muszą posiadać OS X Yosemite na komputerach Mac, iPhone’a z iOS 8 i oba urządzenia muszą być na tych samych kontach Wi-Fi i iCloud.

DockPhone for OS X — by We Are Yeah!.com from WeAreYeah on Vimeo.

Choć DockPhone nie jest pierwszą aplikacją, która oferuje takie funkcjonalności, to wyróżnia się ona jeszcze tym, że pozwala na używanie głosu do wyszukiwania kontaktów. Po kliknięciu przycisku mikrofon, po prostu wypowiadamy nazwę kontaktu lub numer telefonu aby rozpocząć połączenie. Ostatnie kontakty pojawiają się również w formie widgetu w Centrum Powiadomień w pasku bocznym ekranu Mac, z możliwością szybkiego, ponownego kontaktu.

Aplikacja DockPhone jest dostępna do pobrania z Mac App Store za jedyne 0,89 Euro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx