niedziela, 10 grudnia

12-calowy MacBook Air

Powszechnie oczekuje się, że 12-calowy MacBook Air i Apple Watch wejdzie do masowej produkcji w 2015 roku Dziś Digitimes donosi, że partnerzy z łańcucha dostaw przyspieszyli produkcję komponentów dla obu tych produktów. Źródła łańcucha dostaw zauważają, że 12-calowy MacBook Air ma posiadać procesor Intel Broadwell i nową, ultra-cienką konstrukcję. Oczekuje się, że nowy notebook będzie dostępny w ograniczonej podaży, ze względu na wydajność produkcji komponentów i będzie produkowany głównie przez Quanta Computer.

Informacja o 12-calowym MacBook’u Air dostarczona dziś przez DigiTimes jest zgodna z poprzednimi doniesieniami twierdzącymi, że Apple opracowuje podobno kompletnie nową formę komputera, pozbawionego gładzika i wentylatora chłodzącego układ w laptopie. Intel zaprezentował swoje nowe procesory o ultra małej mocy Broadwell Core M w listopadzie i to prawdopodobnie właśnie one zasilą 12-calowego MacBook’a Air.

Oprócz ultra-smukłej obudowy i nowego procesora, Apple być może zaoferuje również w 12-calowym MacBook’u Air także więcej wersji kolorystycznych. Oprócz tradycyjnego srebrnego, byłby to także złoty i  szary.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
BartoszBak
BartoszBak
8 lat temu

Srebrny i szary, ktoś to w ogóle odróżni ?

Sebastian
Sebastian
Reply to  BartoszBak
8 lat temu

Chodzi o space gray (gwiezdną szarość), czyli taki ciemny szary, wpadający w czarny.

Sławek Herok
Sławek Herok
8 lat temu

laptop bez gladzika ?? czyzby dotykowy ekran ?? jak w surface ?

karlo1102
karlo1102
8 lat temu

patrząc na zdjęcia nie widzę różnicy w grubości z dotychczasowym Air-em. Punkt odniesienia to choćby port USB.

4
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx