wtorek, 27 lutego

iTunes Tumblr

Firma Apple uruchomiła dzisiaj nową stronę na blogu Tumblr podkreślając najważniejsze wydarzenia popkultury w całym 2014 roku. Witryna iTunes na Tumblr w postaci obrazków i gifów przypominających okładki płyt prezentuje najlepszą muzykę, filmy, programy telewizyjne i książki w minionym roku.

Jak w przypadku każdego blogu Tumblr, użytkownicy mogą polubić posty, udostępnić treści na Facebooku i Twitterze, a także opublikować je na własnej stronie tumblr. Przycisk „See all” pozwala zagłębić się jeszcze bardziej w każdą kategorię, podkreślając bardziej obszerną listę każdej z nich.

Blog „Najlepsze w 2014 roku” prezentuje wiele najróżniejszych wydarzeń popkultury z minionego roku. Filmy „Strażnicy Galaktyki”, „The LEGO Movie”, „Fargo”, „Zaginiona dziewczyna” czy artyści tacy jak Nicki Minaj i Beyonce uzyskali własne wzmianki na stronie.

Apple ostatnio odrodził się trochę w mediach społecznościowych, uruchamiając wcześniej w tym roku bloga Tumblr dla iPhone’a 5c. Tim Cook dołączył osobiście do Twittera we wrześniu 2013 roku, a dwa tygodnie temu Apple pojawił także  na Instagramie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx