sobota, 25 maja

Coraz powszechniej oczekuje się, że Apple wypuści przeprojektowane 14-calowe i 16-calowe modele MacBooka Pro z wyświetlaczami mini-LED, ale notebooki te mogą zostać wydane później, niż oczekiwano.

Chociaż wiele źródeł informowało, że Apple planuje wypuścić nowe modele MacBooka Pro w drugiej połowie 2021 roku, to tajwańska witryna informacyjna związana z łańcuchem dostaw DigiTimes stwierdziła dziś, że premiera MacBooków z wyświetlaczami mini-LED może zostać odroczona aż do 2022 roku.

W tej chwili nie są dostępne żadne dalsze szczegóły ponieważ artykuł jest tylko poglądowy, ale pełna wersja raportu powinna zostać opublikowana do jutra.

Na początku marca japońska publikacja Nikkei Asia poinformowała, że Apple opóźnił masową produkcję dwóch nowych modeli MacBooków z maja lub czerwca do drugiej połowy roku, co może być przyczyną potencjalnego opóźnienia premiery.

Oczekuje się, że nowe modele MacBooka Pro będą napędzane ulepszoną wersją chipa M1 firmy Apple. W czasie gdy Apple boryka się z wyzwaniami produkcyjnymi związanymi z wyświetlaczami mini-LED dla notebooków, to mógłby w tym roku zaktualizować istniejące modele MacBooka Pro o procesor Apple Silicon, ale nie jest jasne, czy firma to zrobi.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx