środa, 17 kwietnia

Apple wydał dziś specjalną edycję plecionych opasek Solo i opaski sportowej Nike dla zegarka Apple Watch w wersji Pride Edition, a pasująca tarcza zegarka Pride będzie dostępna w przyszłej aktualizacji oprogramowania (prawdopodobnie watchOS 7.5, który jest obecnie w wersji beta).

Jedną z interesujących ciekawostek podanych w informacji prasowej jest to, że po raz pierwszy Apple umieści kod App Clip z możliwością skanowania na opakowaniu każdego nowego paska Pride, zapewniając klientom wygodny sposób na natychmiastowy dostęp do nowej tarczy zegarka Pride, gdy będzie dostępna. (Kody App Clip wymagają iPhone’a z systemem iOS 14.3 lub nowszym).

Wprowadzone w iOS 14 klipy aplikacji to niewielka część aplikacji, którą można znaleźć w momencie, gdy jest potrzebna, nawet jeśli aplikacja nie jest zainstalowana.

Pleciona opaska Solo w wersji Pride jest zgodna z Apple Watch Series 4 lub nowszym, a opaska sportowa Nike w wersji Pride Edition jest zgodna z Apple Watch Series 3 lub nowszym. Nowe opaski Pride można już dziś zamawiać na Apple.com i w aplikacji Apple Store, a od 25 maja będą dostępne w sklepach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx