poniedziałek, 15 lipca

Wokalista zespołu Linkin Park, Chester Bennington, wziął udział w jednym z odcinków zbliżającego się nowego show Apple „Carpool Karaoke: The Series” na kilka dni przed swoją śmiercią.

Wcześniej w tym miesiącu zespół opublikował na twitterze zdjęcie z Benningtonem u boku członków zespołu Joe Hahna i Mike’a Shinoda i Ken Jeong, bardziej znanego z roli Bena Changa w sitcomie komediowym NBC Community.

„Carpool Karaoke: The Series”, oparty na popularnym „The Late Late Show” z Jamesem Cordenem, ma zadebiutować 8 sierpnia na Apple Music. Apple nie odpowiedział na pytanie, czy epizod z Linkin Park będzie nadal wyemitowany.

W zeszły czwartek Chester Bennington popełnił samobójstwo, co było przeogromnym szokiem dla jego rodziny, przyjaciół i fanów na całym świecie. Linkin Park utworzył specjalną witrynę internetową poświęconą jego pamięci.

„Nasze serca są złamane”, powiedział zespół. „Dotknąłeś tylu żyć, może nawet więcej niż zdawałeś sobie sprawę. W ciągu ostatnich kilku dni doświadczyliśmy wiele miłości i wsparcia, zarówno publicznego, jak i prywatnego, z całego świata”.

„Jestem wstrząśnięty i zrozpaczony” podsumował Jeong. „Wszystkie moje myśli i modlitwy kieruję teraz za Chestera i jego rodzinę i przyjaciół”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx