wtorek, 27 lutego

Oral-B i Colgate, dwie główne marki produktów do higieny jamy ustnej, ogłosiły na targach CES 2020 w Las Vegas nowe szczoteczki elektryczne podłączone do iPhone’a.

Nowa szczoteczka Oral-B iO, która otrzymała nagrodę CES 2020‌ Innovation Award jako jedyna posiada beztarciowy napęd magnetyczny, który bardziej efektywnie rozprowadza energię na końcówkach włosia, zapewniając gładsze i cichsze szczotkowanie informuje macierzysta firma Procter & Gamble.

Szczoteczka posiada również przeprojektowaną główkę szczoteczki ze skręconym włosiem, która została zaprojektowana tak, aby łączyć oscylacyjne i obrotowe ruchy czyszczące z mikrowibracjami dla zapewnienia głębokiego czyszczenia.

Dzięki aplikacji Oral-B na iPhone’a szczoteczka do zębów z obsługą Bluetooth zapewnia indywidualne śledzenie i coaching w czasie rzeczywistym, w oparciu o sztuczną inteligencję z tysięcy zarejestrowanych sesji szczotkowania. Aplikacja prowadzi użytkowników przez dwuminutową sesję szczotkowania ze śledzeniem zębów 3D, aby zapewnić możliwie najlepsze czyszczenie.

Wyposażona w inteligentny czujnik nacisku, Oral-B iO zapewnia pozytywne informacje o szczotkowaniu, identyfikując i prowadząc użytkowników do szczotkowania w optymalnym zakresie nacisku. Mały wyświetlacz na szczoteczce do zębów wita i motywuje użytkowników podczas całego procesu czyszczenia, oferując do siedmiu spersonalizowanych trybów szczotkowania.

Procter & Gamble twierdzi, że Oral-B iO będzie dostępna do kupienia od sierpnia 2020 roku. Ceny nie zostały ujawnione.

Zdobywca kolejnej nagrody CES 2020‌ Innovation Award, nowa szczoteczka Plaqless Pro firmy Colgate wyposażona jest w nową technologię czujnika optycznego, która wykrywa płytkę nazębną w jamie ustnej, aby można ją było usunąć podczas szczotkowania. Szczoteczka zabłyśnie na niebiesko, gdy zostanie znalezione miejsce do wyczyszczenia w obszarze jamy ustnej, a następnie zmieni się w biały, gdy obszar ten będzie czysty.

Podobnie jak Oral-B iO, Plaqless Pro to szczoteczka do zębów z obsługą Bluetooth, którą można sparować z aplikacją Colgate Connect w celu uzyskania spersonalizowanego efektu szczotkowania. Czujniki osadzone w uchwycie szczoteczki do zębów tworzą kompleksową mapę ust użytkownika, pokazując obszary, które są czyste lub mogą wymagać dalszego szczotkowania.

Colgate mówi, że Plaqless Pro będzie dostępna w tym roku, choć dokładna data nie została podana. Cena szczoteczki również nie została ujawniona.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx