środa, 17 kwietnia

W ramach targów CES 2022, producent akcesoriów Kensington, ogłosił dzisiaj, że wprowadzi nową linię ekranów prywatyzujących MagPro do najnowszych 14- i 16-calowych modeli MacBooka Pro. Ceny i szczegóły dostępności nie zostały ujawnione.

Kensington informuje, że nowe ekrany prywatyzujące mocuje się do MacBooka Pro za pomocą magnesów i zawężają pole widzenia do +/- 30 stopni, dzięki czemu osoba patrząca z boku widzi tylko ciemny ekran, co zapewnia prywatność poufnych informacji. Ekrany prywatyzujące mają wycięcie na notch w 14-calowym i 16-calowym MacBooku Pro i mają odwracalną konstrukcję z matową lub błyszczącą powłoką.

Firma Kensington ogłosiła również w zeszłym miesiącu, że StudioDock obsługuje teraz 12,9-calowego iPada Pro z 2021 r., który jest o 0,5 mm grubszy niż model z 2020 r. dzięki wyświetlaczowi Liquid Retina XDR z podświetleniem mini-LED.

StudioDock to stacja dokująca do iPada Pro z wbudowanym bezprzewodowym ładowaniem iPhone’a i AirPods oraz opcjonalną ładowarką Apple Watch. Zdobywca nagrody CES 2021 Innovation Award, StudioDock rozszerza łączność iPada Pro o trzy porty USB-A, jeden port USB-C, jeden port HDMI 2.0, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, czytnik kart SD i port Gigabit Ethernet. Jest również kompatybilny z 11-calowym iPadem Pro i najnowszym iPadem Air.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx