niedziela, 2 kwietnia

Firma Garmin zajmująca się technologiami fitness ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek swojego najnowszego inteligentnego zegarka, Venu 2 Plus, który posiada mikrofon i asystenta głosowego dodanego do inteligentnego zegarka Venu 2 wprowadzonego na rynek w zeszłym roku.

Wraz z dodaniem mikrofonu Venu 2 Plus może współpracować z Siri po podłączeniu przez Bluetooth do iPhone’a. „Integracja z Siri” oferuje wszystkie te same funkcje Siri, które są dostępne w iPhonie, więc Siri może zostać poproszona o wysyłanie wiadomości, wybranie połączenia telefonicznego i nie tylko.

Mierząc 43 mm, Venu 2 Plus ma okrągłą tarczę zegarka, która odróżnia go od Apple Watch. Podobnie jak wiele inteligentnych zegarków dostępnych na rynku, Venu 2 Plus oferuje kilka funkcji monitorowania stanu zdrowia. Monitoruje tętno, oddech, dzienny poziom energii, stres, sen i ma wbudowany pulsoksymetr.

Venu 2 Plus działa do dziewięciu dni na jednym ładowaniu co oznacza, że znacznie przewyższa Apple Watch, a także jest kompatybilny z urządzeniami z Androidem, podczas gdy Apple Watch jest ograniczony do iPhone’ów. Urządzenia Garmin są również bardziej ukierunkowane na fitness dzięki wbudowanym aplikacjom sportowym i animowanym treningom wyświetlanym na ekranie, a także funkcjom treningu siłowego, treningom HIIT i nie tylko.

Venu 2 Plus można już kupić na stronie Garmin za 449,99 EUR.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx