środa, 22 maja

Firma Satechi ogłosiła dzisiaj wprowadzenie stacji ładującej Dock5 dla wielu urządzeń, która współpracuje z iPhone’ami, iPadami, słuchawkami AirPods oraz innymi smartfonami i tabletami.

Stacja dokująca może ładować do pięciu urządzeń jednocześnie przez dwa porty USB-C o mocy 20 W, dwa porty USB-A o mocy 12 W oraz bezprzewodową ładowarkę opartą na Qi, która może ładować do 10 W. Z wyjątkiem bezprzewodowego punktu ładowania opartego na Qi, ładowanie odbywa się za pośrednictwem połączenia przewodowego, a kable Lightning lub inne dostosowane do ładowanych urządzeń nie są w zestawie.

Satechi twierdzi, że Dock5 jest idealny do miejsc roboczych, blatów kuchennych, szafek nocnych i innych miejsc, w których może być konieczne ładowanie wielu urządzeń jednocześnie, a gdzie nie posiadamy dostępu do tylu gniazdek.

Stacja ładująca ma estetyczne i charakterystyczne dla Satechi aluminiowe wykończenie w kolorze gwiezdnej szarości z wieloma gniazdami do przytrzymywania urządzeń podczas ładowania. Satechi twierdzi, że Dock5 ma certyfikat ETL i CE oraz ochronę przed przegrzaniem.

Wielourządzeniową stację ładującą Satechi Dock5 z ładowaniem bezprzewodowym można kupić na stronie internetowej Satechi za 59,99 dolarów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx