piątek, 12 kwietnia

Apple udostępnił dziś iOS 12.5.1, aktualizację dostępną dla starszych iPhone’ów i iPadów, na których nie można zainstalować aktualizacji iOS 14. Aktualizacja zawiera poprawkę błędu Powiadomienia o narażeniu.

Aktualizację do iOS 12.5.1 można pobrać bezprzewodowo na odpowiednie urządzenia w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do nowego oprogramowania, przejdź do Ustawienia> Ogólne> Uaktualnienia. Apple w grudniu wypuścił iOS 12.5 wraz z iOS 14.3, po raz pierwszy wprowadzając obsługę Powiadomień o narażeniu na starszych urządzeniach.

Aktualizacja jest dostępna dla pierwszej generacji iPada Air, iPada mini 2, iPada mini 3, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPod touch 6 generacji.

Zgodnie z uwagami do wydania Apple, dzisiejsza aktualizacja rozwiązuje błąd, który może powodować, że Powiadomienia o narażeniu niepoprawnie wyświetlają język profilu logowania.

W naszym kraju Powiadomienia o narażeniu, które powstały dzięki wspólnej pracy Apple i Google działa w połączeniu z aplikacją ProteGO Safe.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx