czwartek, 25 lipca

Firma JBL ogłosiła w tym tygodniu nadchodzące wprowadzenie JBL Bar 9.1, nowego soundbara, który oferuje AirPlay 2 i unikalną odłączaną konfigurację głośników.

JBL Bar 9.1 oferuje bezprzewodowy dźwięk przestrzenny dzięki dołączonej podstawie soundbara i dwóm odłączanym tylnym głośnikom zasilanym bateryjnie, które można odłączyć i umieścić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, aby uzyskać optymalny dźwięk.

W zestawie znajduje się podstawowa listwa głośnikowa z czterema skierowanymi do góry przetwornikami Dolby Atmos, które są zaprojektowane do odbijania dźwięku w całym pomieszczeniu pod każdym kątem, 10-calowy bezprzewodowy subwoofer oraz dwa odłączane głośniki, które mają emitować dźwięk z sufitu i z powrotem w dół.

Głośniki mają 10-godzinną żywotność baterii i można je dołączyć do listwy dźwiękowej w celu naładowania, gdy bateria w nich się wyczerpie. 10 godzin ma wystarczyć, aby przeżyć noc rozrywki, ładując akumulatory w ciągu dnia lub nocy.

Wraz z Dolby Atmos, Bar 9.1 obsługuje 4K Dolby Vision, a także obsługuje ‌AirPlay‌ 2, dzięki czemu może łączyć się z innymi urządzeniami AirPlay‌ 2 i odtwarzać dźwięk na listwie z komputera Mac, iPada, iPhone’a za pomocą jednego kliknięcia. Obsługiwane są również Bluetooth i Chromecast.

JBL planuje rozpocząć sprzedaż soundbaru JBL Bar 9.1 na stronie internetowej JBL wiosną 2020 roku. Jego cena będzie wynosić 999,95 dolarów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx