środa, 17 kwietnia

Firma August wprowadziła nowy, inteligentny zamek Wi-Fi Smart Lock z obsługą HomeKit. Jak sugeruje nazwa produktu, zamek ma wbudowaną łączność Wi-Fi, eliminując potrzebę korzystania z mostka, który był wcześniej wymagany.

August twierdzi, że Smart Lock Wi-Fi jest o 45 procent mniejszy i 20 procent smuklejszy niż Smart Lock Pro. Dostępny w matowej czerni i srebrze zamek ma również bardziej elegancki wygląd z bardziej zaokrąglonymi krawędziami.

Podobnie jak w przypadku innych inteligentnych zamków, Wi-Fi Smart Lock umożliwia zdalne otwieranie lub zamykanie drzwi i udzielanie dostępu członkom rodziny, znajomym i zaufanym gościom. A dzięki paskowi aktywności możecie wiedzieć, kto wchodził i wychodził w dowolnym momencie wraz z powiadomieniami push. Istnieją również funkcje automatycznego zamykania i automatycznego otwierania.

Wsparcie HomeKit umożliwia sterowanie zamkiem za pomocą aplikacji Home na telefonie iPhone, iPadzie, komputerze Mac lub Apple Watch lub za pomocą poleceń głosowych Siri. Na przykład na iPhonie lub HomePodzie możesz powiedzieć „Hey Siri, lock my front door”. Blokada obsługuje także Google Assistant, Amazon Alexa i kilka innych platform.

Firma August twierdzi, że instalacja Wi-Fi Smart Lock zajmuje mniej niż 10 minut. Zamek można zainstalować po wewnętrznej stronie drzwi nad istniejącym ryglem, bez zmiany zamka zewnętrznego, co pozwala zachować istniejący rygiel i klucze. Zamki do drzwi August są kompatybilne z większością zasuw jednocylindrowych.

August twierdzi, że Wi-Fi Smart Lock będzie wkrótce dostępny w sprzedaży na stronie internetowej, ale nie podał jeszcze dokładnej daty premiery ani ceny. Zainteresowani klienci mogą zarejestrować się, aby otrzymywać powiadomienia, gdy będzie on dostępny.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx