sobota, 15 czerwca

Bozon

Podczas trwających targów CES, producent akcesoriów, firma Actionproof ogłosiła nowy gadżet „Bozon” – stację ładującą dla Apple Watch. Kosztujący 39.99 Euro stojak zapewnia bezpieczne miejsce spoczynku dla Apple Watch, a silikonowe wykończenie kontynuuje tradycję Actionproof, jako producenta wysoce ochronnych akcesoriów dla Apple.

Ładowanie w stacja dokującej może się odbywać zarówno poziomo jak i pionowo, a stacja jest kompatybilna ze wszystkimi oficjalnymi paskami zegarka. Actionproof ma tylko jedną uwagę, że korzystania z Bozona nie jest rekomendowane z użyciem bransolety Link Bracelet ze względu na to, że pasek ze stali nierdzewnej stanowi dodatkowy ciężar dla stojaka przez co może go uszkodzić.

Bozon daje użytkownikom możliwość zarządzania okablowaniem, które ukryć możemy w jego okrągłym kształcie. Nowy produkt pozwala użytkownikom skrócić lub wydłużyć 2-metrowy kabel ładujący Apple Watch, w zależności od potrzeb. Jeżeli więc siedzimy blisko gniazda ładowania, możemy skrócić kabel chowając go do akcesoria dla większego porządku na biurku.

render-bozon

Stojący na czterech małych nogach wykonanych z tego samego silikonu najwyższej jakości, Bozon ma chronić Apple Watch przed przewróceniem czy upadkiem podczas ładowania. Podobnie jak większość systemów dokujących, ma również pozwolić użytkownikom w pełni współpracować z ich powiadomieniami watchOS i aplikacjami, nawet podczas ładowania.

Osoby zainteresowane gadżetem mogą go zamówić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej firmy już dziś, a jego wysyłka rozpocznie się od 1 lutego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx