poniedziałek, 4 marca

Seagate Backup Plus Ultra Slim

Na targach CES 2016 firma Seagate zaprezentowała swój najnowszy produkt, dysk twardy Backup Plus Ultra Slim. Według Seagate, Backup Plus Ultra Slim, który jest następcą Backup Plus Slim Drive, jest „najcieńszym na świecie” 2TB przenośnym dyskiem twardym.

Backup Plus Ultra Slim oferuje zupełnie nową konstrukcję w obudowie o grubości zaledwie 9.6mm grubości, 50 procent cieńszej niż inne dyski 2TB dostępne na rynku. Dostępne w kolorze platynowym i złotym, Backup Plus Ultra Slim oferuje atrakcyjną metalową powłokę zewnętrzną w powtarzający się wzór w kształcie okręgu. Będzie on dostępny w wersjach o pojemności 1TB i 2TB.

253382

Podobnie jak wszystkie dyski twarde Seagate Backup Plus, kupując najnowszy produkt firmy otrzymujemy dodatkowo przestrzeń 200GB w chmurze Microsoft OneDrive (dostępną na dwa lata), zgodność z oprogramowaniem LYVE oraz oprogramowanie Seagate Dashboard dla harmonogramu automatycznego tworzenia kopii zapasowych.

Seagate planuje rozpocząć sprzedaż Backup Plus Ultra Slim w pierwszym kwartale 2016 roku, a informacje o cenach nie zostały jeszcze podane.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx