czwartek, 18 kwietnia

Firma Brydge, znana ze swojej gamy klawiatur zaprojektowanych dla iPadów firmy Apple, przedstawiła dziś swoją najnowszą ofertę klawiatur, Brydge Air MAX+, która jest kompatybilna z 10,9-calowymi modelami iPada Air i 11-calowy iPadem Pro.

Wyceniona na 159,99 EUR Brydge Air MAX+ ma pełną klawiaturę wraz z dużym dotykowym gładzikiem, który ma na celu zmianę iPada Air lub iPada Pro w urządzenie bliższe laptopowi. Brydge Air MAX+ posiada rząd klawiszy skrótów do kontrolowania jasności ekranu, uzyskiwania dostępu do elementów sterujących multimediami i emoji i nie tylko.

Etui wyposażone jest w magnetyczną technologię SnapFit, dzięki której wystarczy jedynie zatrzasnąć iPada w tylnej obudowie, aby chronić go przed zadrapaniami i innymi uszkodzeniami. Etui zapewnia ochronę przed upadkiem z wysokości ponad jednego metra. Brydge dodał do etui środek przeciwbakteryjny, który chroni przed bakteriami i wirusami.

W przeciwieństwie do klawiatur Apple, Brydge Air MAX+ łączy się z iPadem przez Bluetooth, więc od czasu do czasu trzeba go ładować. Brydge oferuje funkcję „Instant-On”, która pozwala iPadowi na bezproblemowe połączenie z Max+.

Brydge Air MAX+ można zamówić w przedsprzedaży ze strony internetowej Brydge za 159,99 EUR z możliwą wysyłką do Polski za dodatkowe 10 EUR.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx