środa, 19 czerwca

Wiceprezes Apple ds. światowego marketingu, Bob Borchers, nawiązał w nowym wywiadzie dla India Today do nadchodzącego komputera Mac Pro z czipem Apple Silicon i starań firmy o dłuższą żywotność baterii Apple Watch.

Zapytany, czy Apple nadal zamierza realizować ogłoszony plan przejścia wszystkich komputerów Mac na czipy Apple Borchers potwierdził „jasny cel Apple, jakim jest pełne przejście” na własne układy scalone, najwyraźniej sugerując, że Mac Pro z Apple Silicon jest wciąż w przygotowaniu.

Podczas dyskusji na temat tego, jak Apple zmotywował szeroko rozumianą branżę komputerową do zmiany skupienia na energooszczędności zamiast wydajności, Borchers zdawał się przyznać, że Apple Watch to urządzenie, które znacznie skorzystałoby na dłuższej żywotności baterii. Dodał, że kwestia żywotności baterii zegarka Apple Watch jest przedmiotem nieustannej uwagi Apple. Borchers uważa, że jedną z kilku odpowiedzi na ten problem jest szybkie ładowanie. Apple najwyraźniej nadal bada, w jaki sposób może zrównoważyć funkcje, takie jak śledzenie stanu zdrowia i kondycji w czasie rzeczywistym oraz żywotność baterii w urządzeniu.

Borchers omówił również powody, dla których Apple wypuścił zarówno wysokiej klasy komputer Mac mini, jak i Mac Studio, wyjaśniając, że jeden zapewnia niewielką obudowę, a drugi oferuje elastyczność dodatkowej łączności.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx