poniedziałek, 27 maja

Apple ogłosił dzisiaj uruchomienie Apple Podcasts Spotlight, nowej funkcji redakcyjnej opracowywanej co miesiąc, aby promować wschodzących twórców podcastów.

Pierwszym twórcą Podcasts Spotlight jest Chelsea Devantez, która prowadzi Celebrity Book Club. W cotygodniowym podcaście do Chelsea dołączają współgospodarze tacy jak Gabourey Sidibe, Ashley Nicole Black i Lydia Popovic, aby przedyskutować życie celebrytów, takich jak Mariah Carey, Jessica Simpson i Jennifer Lopez i dostarczyć słuchaczom nowe spojrzenie na celebrytów, którzy są powszechnie uważani za znanych.

Apple planuje co miesiąc ogłaszać nowych twórców Spotlight, a funkcja ta będzie reprezentować szeroką gamę gatunków, formatów i lokalizacji podcastów, ze szczególnym uwzględnieniem niezależnych głosów. Wyróżnione podcasty są dostępne w sekcji „Przeglądaj” w aplikacji Podcasty i są udostępniane przez Apple w mediach społecznościowych przez cały miesiąc.

Apple Podcasts Spotlight pojawia się po wiadomościach, że Apple pracuje nad opracowaniem własnej usługi subskrypcji podcastów, która może odciągnąć twórców od konkurencji obietnicą większych pieniędzy i zapewnić Apple bardziej oryginalne treści podcastów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx