niedziela, 26 maja

Beats firmy Apple wprowadził dziś całkiem po cichu bezprzewodowe słuchawki Beats Flex, które dodają kilka ulepszeń do poprzednich słuchawek BeatsX, ale mają znacznie niższą cenę 249 złotych.

Nowa cena sprawia, że są one najtańszym sposobem na wejście do ekosystemu bezprzewodowych słuchawek Apple, co jest szczególnie ważne teraz, gdy Apple nie dodaje już słuchawek w pudełku z iPhone’ami.

Podobnie jak w BeatsX, nowe słuchawki Beats Flex to bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z przewodem między dwiema słuchawkami, który układa się na szyi i zapewnia dostęp do niektórych fizycznych elementów sterujących. Beats Flex będą finalnie dostępne w czterech kolorach ale obecnie można je zamówić w dwóch: czarnym Beats i żółtym Yuzu z dostawą 20 października. Pozostałe dwa kolory płomienny niebieski i szary dym mają pojawić się w sprzedaży na początku 2021 roku.

Słuchawki Beats Flex wykorzystują dwukomorową strukturę akustyczną i zastrzeżony przetwornik warstwowy, które zapewniają doskonałą separację kanałów stereo oraz bogate i precyzyjne brzmienie basów. Laserowo wycinane otwory mikrowentylacyjne zmniejszają ciśnienie w uszach, a zoptymalizowany kąt ustawienia przetwornika zapewnia czysty i wyraźny dźwięk. Zaawansowany procesor cyfrowy precyzyjnie dostraja dźwięki, aby zagwarantować dokładne i wyraziste brzmienie.

Beats Flex wyposażone są w lekki i wygodny kabel Flex-Form wykonany z wytrzymałego Nitinolu do łączenia słuchawek, a podobnie jak w przypadku BeatsX, słuchawki Beats Flex łączą się magnetycznie, aby bezpiecznie trzymać je na szyi, gdy nie są używane. Beats Flex są również o 8% lżejsze od BeatsX.

Beats Flex obsługują również automatyczne odtwarzanie/pauzę, rozpoczynając odtwarzanie, gdy są włożone do uszu i zatrzymując odtwarzanie, gdy są na szyi. Cztery rozmiary wkładek dousznych zapewniają indywidualne dopasowanie.

Podobnie jak w przypadku poprzednich BeatsX, Beats Flex posiadają chip Apple W1, który obsługuje szybkie parowanie z urządzeniami iOS, synchronizację iCloud w celu bezproblemowego przełączania między urządzeniami, udostępnianie dźwięku, aby umożliwić słuchanie przez dwa zestawy zgodnych słuchawek Beats lub AirPods z tego samego urządzenia oraz więcej.

Beats Flex oferuje do 12 godzin słuchania na jednym ładowaniu i ładuje się za pomocą kabla USB-C, aby zapewnić maksymalną kompatybilność użytkownikom Apple i Android. 10-minutowe ładowanie Fast Fuel zapewni do 1,5 godziny odtwarzania.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx