wtorek, 4 października

Firma Belkin zaprezentowała szereg urządzeń automatyki domowej, które mają być kontrolowane przez aplikację na telefonie iPhone lub iPad. Nowa linia produktowa o nazwie WeMo Belkin oferuje w pełni modułowe rozwiązanie automatyki domowej, którą można rozszerzyć i uzupełniać w dowolnej chwili.

Składająca się z dwóch początkowych produktów, WeMo Home Control Switch i WeMo Motion Sensor, WeMo jest konfigurowalnym zestawem przeznaczonym do automatyzacji domu w celu uproszczenia jego utrzymania i wniesienia bezpieczeństwa dla zapracowanych rodzin i osób dużo podróżujących. WeMo współpracuje z domowym, istniejącym systemem instalacji elektrycznej. Wymaga jedynie sieci Wi-Fi i bezpłatnej aplikacji sterującej na smartfona. Wystarczy podłączyć WeMo Home Control Switch do dowolnego gniazdka elektrycznego i do niego podłączyć każde urządzenie, np. lampę w domu. Dzięki bezpłatnej aplikacji na smartfonie możemy zdalnie włączyć lub wyłączyć urządznie lub zaplanować jego włączenie i wyłączenie w wyznaczonym czasie. Drugim produktem w linii jest WeMo Motion Sensor, który współpracuje z WeMo Home Control Switch w urządzeniach reagujących na ruch. Używane razem WeMo może stworzyć środowisko domowe, które może włączyć światło, gdy ktoś wchodzi do pokoju, lub wyłączyć, gdy nikogo nie ma.

WeMo Home Control Switch będzie kosztować 49,99 dolarów, a sam przełącznik z dołączonym czujnikiem ruchu będzie kosztować 99,99 dolarów. Oba produkty powinny być dostępne latem. Belkin planuje również kilka dodatkowych produktów do automatyzacji domu, które będą kompatybilne z WeMo. Niania, otwieranie drzwi garażowych i zamek do drzwi wejściowych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx