poniedziałek, 20 maja

Nie wydane oficjalnie słuchawki Beats Studio Buds+ firmy Apple pojawiły się dziś na chwilę na Amazonie dając bliższe spojrzenie na nowe funkcje i zmiany przed oficjalną premierą. Słuchawki były opisane z datą premiery na 18 maja.

Z ciekawostek warto zauważyć, że nowe Studio Buds + będą dostępne w nowej, przezroczystej opcji co upodabnia je nieco do słuchawek dousznych Nothing Ear (2). Słuchawki będą również dostępne w kolorze czarnym i kości słoniowej. Ogólny wygląd Studio Buds+ raczej się nie zmieni w stosunku do oryginalnych Studio Buds wydanych w 2021 roku.

Dzięki 3x większym mikrofonom i zmianom w otworach wentylacyjnych, Studio Buds+ będą oferować do 1,6x więcej aktywnej redukcji szumów i dwukrotnie ulepszony tryb kontaktu w porównaniu do oryginalnych Studio Buds. Zapewnią również dłuższą żywotność baterii, a Studio Buds+ mają oferować nawet do 36 godzin słuchania z dołączonym etui ładującym USB-C, w porównaniu do 24 godzin w przypadku oryginalnych Studio Buds.

Słuchawki Studio Buds+ mają mieć klasę wodoodporności IPX4 i będą dostępne z 4 rozmiarami końcówek dousznych dla lepszego dopasowania do uszu. Słuchawki będą kompatybilne zarówno z urządzeniami Apple, jak i Android i oferują takie funkcje, jak parowanie jednym dotknięciem, automatyczne przełączanie między urządzeniami, obsługę Hej Siri i obsługę Znajdź.

Beats Studio Buds+ zostały po raz pierwszy odkryte w kodzie iOS 16.4 w zeszłym miesiącu. Nie jest jasne, kiedy Apple planuje je oficjalnie ogłosić, ale jeśli wierzyć w podaną na Amazonie datę to będzie to w połowie maja.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx