piątek, 12 kwietnia

Bang & Olufsen ogłosił dzisiaj Beoplay EQ, pierwsze prawdziwe bezprzewodowe słuchawki duńskiej firmy audio z adaptacyjną aktywną redukcją szumów.

Aby osiągnąć maksymalną redukcję szumów, słuchawki wykorzystują adaptacyjny ANC, który łączy aktywną redukcję szumów z pasywnym uszczelnieniem. Sześć mikrofonów umożliwia automatyczną regulację poziomów ANC, a także wykorzystuje technologię kierunkowego kształtowania wiązki w celu poprawy jakości połączeń i mowy.

Beoplay EQ będą sprzedawane w Polsce w cenie 1779 złotych, więc są o ponad 500 złotych droższe niż AirPods Pro firmy Apple, ale oprócz wyglądu premium, mają kilka znaczących funkcji, w tym 20 godzin pracy na baterii, gdy są używane w w połączeniu z etui ładującym i 6,5 godziny odtwarzania z włączonym ANC (w porównaniu z 4,5 godziny w AirPods Pro). Posiadają również funkcję szybkiego ładowania, dzięki czemu 20 minut w aluminiowej obudowie zapewnia dwie godziny odtwarzania.

Kompaktowa obudowa obsługuje zarówno ładowanie przez USB-C, jak i bezprzewodowe Qi, a same słuchawki bardziej przypominają Beats Studio Buds niż AirPods, z małym profilem i ergonomicznym dopasowaniem. Są odporne na kurz i wodę w stopniu IP54 i są wyposażone w wymienne końcówki douszne w różnych rozmiarach.

Pod względem specyfikacji bezprzewodowej obsługują kodek adaptacyjny aptX i najnowszy Bluetooth 5.2, a proces konfiguracji został uproszczony zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS dzięki włączeniu licencji Microsoft Swift Pair i Made for iPhone.

Beoplay EQ będą dostępne w kolorach czarnym i piaskowym od 19 sierpnia na stronie internetowej Bang & Olufsen oraz w sklepach detalicznych Bang & Olufsen.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx