wtorek, 18 czerwca

Apple udostępnił dziś zwiastun drugiego sezonu swojego oryginalnego serialu „See”, który będzie miał premierę w Apple TV+ już 27 sierpnia. Tego właśnie dnia zobaczymy pierwszy odcinek drugiego sezonu, a każdy kolejny będzie się pojawiać się w każdy piątek. Drugi sezon serialu będzie miał łącznie osiem odcinków.

„See” był jednym z pierwszych seriali, które miały swoją premierę w Apple TV+ w 2019 roku. Opowiada on historię ludzkości, która traci zdolność widzenia, a według Apple, drugi sezon będzie opowiadał historię Baby Vossa, granego przez Jasona Momoa, próbującego połączyć się z rodziną.

Akcja „See” rozgrywa się w brutalnej i prymitywnej przyszłości, setki lat po tym, jak ludzkość utraciła zdolność widzenia. W drugim sezonie Baba Voss (Momoa) stara się zjednoczyć swoją rodzinę, jednocześnie chroniąc ją przed groźbą wojny między Królestwem Paya a Republiką Trivantian. Pomimo jego najlepszych starań, jego żona i widzące dzieci zostają wciągnięte na pierwszy plan konfliktu, gdzie zwracają na siebie uwagę jego brata, Edo Vossa (Bautista), potężnego i przebiegłego generała Trivanti, którego długo skrywająca nienawiść do brata zagraża im jeszcze bardziej.

Jesień będzie bardzo obfita w nowości Apple TV+. We wrześniu ruszy również drugi sezon dobrze przyjętego serialu „The Morning Show”, a w zeszłym tygodniu swoją premierę miał pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu Ted Lasso.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx