piątek, 14 czerwca

Apple udostępnił dziś pierwszy zwiastun serialu dokumentalnego „Wielka wyprawa przez Ameryki” wyprodukowanego przez Ewana McGregora i Charleya Boormana, w którym sami występują.

Serial śledzi losy McGregora i Boormana, którzy podróżują prototypami elektrycznych motocykli Harley-Davidson przez kraje Ameryki Łacińskiej, w tym Argentynę, Chile, Boliwię, Peru, Ekwador, Kolumbię i Meksyk. Duet pokona 13 000 mil w ciągu 100 dni, odkrywając „wspaniałe i niedoświetlone” krajobrazy Ameryki Południowej i Środkowej.

Pokonując 13 000 mil w ciągu 100 dni przez 16 przejść granicznych i 13 krajów, zaczynając od miasta Ushuaia na krańcu Ameryki Południowej, Ewan i Charley podróżują przez wspaniałe i nieodkryte lądy Ameryki Południowej i Środkowej podczas ich najtrudniejszej do tej pory wyprawy, wykorzystując do tech najnowocześniejszą technologię w prototypowych elektrycznych motocyklach Harley-Davidson, aby przyczynić się do zrównoważonego rozwoju planety.

Nowa seria podąży za Ewanem i Charleyem, którzy podróżują przez Argentynę, Chile, Boliwię, Peru, Ekwador i dalej przez Kolumbię, Amerykę Środkową i Meksyk. Dołączają do nich także ich wieloletni współpracownicy, reżyserzy David Alexanian i Russ Malkin, którzy śledzą ich w swoich elektrycznych samochodach Rivian.

„Wielka wyprawa przez Ameryki” (ang. „Long Way Up”) to kontynuacja wcześniejszych motocyklowych seriali McGregora i Boormana, „Long Way Round” i „Long Way Down”, które wyemitowano w brytyjskich stacjach Sky One i BBC Two w połowie 2000 roku.

Pierwsze trzy odcinki „Wielkiej wyprawy przez Ameryki” mają mieć premierę w Apple TV+ w piątek 18 września, a kolejne odcinki będą się pojawiać co tydzień.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx