poniedziałek, 26 lutego

Zdjęcie elementu wydającego być tylną szybą nadchodzącego iPhone’a 12 Pro, zostało udostępnione na Twitterze przez użytkownika Mr. White.

Obrazy wydają się przedstawiać dwie tylne szklane części iPhone’a w kolorze gwiezdnej szarości, z jednym z dodatkowym wycięciem poniżej ultraszerokiego otworu obiektywu, prawdopodobnie dla skanera LiDAR. Są też otwory na trzy obiektywy aparatu i flesz TrueTone LED, co sugeruje, że oba pochodzą z modeli „Pro”.

Dokładne modele, z których pochodzi każdy z tylnych szklanych paneli, są niejasne, ponieważ na zdjęciu nie widać żadnych innych krawędzi. Możliwe, że jednym jest 6,7-calowy „iPhone 12‌ Pro Max”, a drugim mniejszy 6,1-calowy „iPhone 12‌ Pro”. Oznaczałoby to, że 6,1-calowy ‌iPhone 12‌ Pro nie ma skanera LiDAR, pozostawiając go wyłącznie dla 6,7-calowego „iPhone’a 12‌ Pro Max”, o czym wspominały wcześniejsze plotki.

Ewentualnie, jeśli oba modele ‌iPhone 12‌ Pro mają być wyposażone w LiDAR, to szkło bez dodatkowego otworu na skaner może faktycznie pochodzić z obecnego iPhone’a 11 Pro.

Powszechnie mówi się, że co najmniej jeden model iPhone’a 12 Pro będzie posiadał skaner LiDAR, który po raz pierwszy pojawił się w tegorocznym iPadzie Pro. Skaner wykrywa głębię i poprawia wrażenia z rzeczywistości rozszerzonej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx