piątek, 24 marca

Apple udostępnił dziś publicznym beta testerom pierwsze wersje beta nadchodzącego systemu iOS 15.3 i iPadOS 15.3, tydzień po wydaniu iOS 15.2 i iPadOS 15.2.

iOS i iPadOS 15.3 można pobrać bezprzewodowo po zainstalowaniu na iPhonie lub iPadzie odpowiedniego profilu ze strony internetowej Apple Public Public Beta.

Nie ma zbyt wielu informacji o tym co zawiera wersja beta iOS 15.3 i iPadOS 15.3 sugerując, że prawdopodobnie skupia się ona na ulepszeniach wewnętrznych i poprawkach błędów. W pierwszych wersjach betach dla deweloperów nie odkryto widocznych zmian.

Istnieje kilka funkcji, które Apple musi jeszcze wdrożyć, takich jak uniwersalna kontrola i obsługa dowodów osobistych w aplikacji Portfel. Uniwersalna kontrola pozwoli na sterowanie komputerem Mac i iPadem za pomocą tej samej klawiatury i myszy, a Apple niedawno poinformował, że funkcja pojawi się wiosną. Nie odkryto żadnych oznak tej funkcji w iPadOS 15.3 zatem najprawdopodobniej pojawi się dopiero w wersji iPadOS 15.4.

Prace nad cyfrowymi dowodami osobistymi w aplikacji Portfel podobno trwają od momentu zaprezentowania tej funkcji podczas WWDC w czerwcu. Funkcja na pewno nie będzie dostępna od razu w Polsce ponieważ wymaga od Apple odpowiednich zgód i ustaleń.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx