sobota, 20 kwietnia

Wraz ze startem usługi Apple Music Classical firma wypuściła pierwszą reklamę telewizyjną usługi przesyłania strumieniowego muzyki klasycznej. W 30-sekundowym filmie pianistka Alice Sara Ott i dyrygentka Karina Canellakis wykonują I Koncert fortepianowy Beethovena.

Aplikacja Apple Music Classical jest już dostępna do pobrania w App Store na całym świecie.

„Apple Music Classical to dedykowana aplikacja, która jest świetna zarówno dla ekspertów od muzyki klasycznej, jak i dla każdego, kto dopiero zaczyna przygodę z muzyką klasyczną, z największym wyborem muzyki klasycznej na świecie, najlepszymi możliwościami wyszukiwania i przeglądania, najlepszymi wrażeniami dźwiękowymi dzięki technologii Spatial Audio i tysiącu ekskluzywnych nagrań” — powiedział Oliver Schusser, szef Apple Music.

Apple Music Classical oferuje ponad pięć milionów utworów muzyki klasycznej i jest dołączona do standardowej subskrypcji Apple Music bez dodatkowych kosztów. Aplikacja jest dostępna na iPhone’y z systemem iOS 15.4 lub nowszym, bez dostępnej wersji na iPada, a wkrótce pojawi się również aplikacja na Androida.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx