poniedziałek, 24 czerwca

Po wczorajszych aktualizacjach iOS 16.3, iPadOS 16.3, watchOS 9.3 i macOS Ventura 13.2 firma Apple wydała dziś nowe oprogramowanie 16.3 przeznaczone dla HomePoda, HomePoda drugiej generacji i HomePoda mini.

Zgodnie z informacjami dołączonymi do oprogramowania wersja 16.3 oprogramowania HomePod dodaje szereg nowych funkcji. Przede wszystkim aktywuje wykrywanie temperatury i wilgotności zarówno w HomePodzie drugiej generacji jak i HomePodzie mini, umożliwiając wykorzystanie tych odczytów do automatyki domowej.

Zremasterowano dźwięki otoczenia, aby były bardziej wciągające i aby można je było dodawać do scen, automatyzacji i alarmów w aplikacji Dom. Powtarzające się automatyzacje domowe można teraz skonfigurować za pomocą poleceń Siri. Apple dodał również unikalny dźwięk potwierdzenia, który będzie odtwarzany, gdy żądania inteligentnego domu zostaną wprowadzone w odniesieniu do akcesoriów, które znajdują się w innym pokoju lub które nie wykazują widocznej zmiany. Integracja Znajdź w ‌HomePodzie‌ pozwala również pytać ‌Siri‌ o lokalizację znajomych i rodziny.

Dla większych modeli HomePoda pierwszej i drugiej generacji zoptymalizowano dostrajanie dźwięku zapewniając lepszą klarowność treści mówionych, takich jak podcasty i audiobooki, a w przypadku HomePoda pierwszej generacji dostępne są zaktualizowane elementy sterujące głośnością, umożliwiające bardziej szczegółową regulację przy niższych poziomach głośności.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx